|

Международни първенства

 

УЧАСТИЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО ВДИГАНЕ ТЕЖЕСТИ НА Р. БЪЛГАРИЯ В МЕЖДУНАРОДНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА 2014 г.

 

 

2   МЛАДЕЖКИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ – 16 - 28.08.2014 г  НАНДЖИНГ - КИТАЙ

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

69

Божидар Андреев ’1997

133

167

300

1

1

1

58

Ваня Лухова ’1999

0

-

-

-

-

-

 

Медали: зл.1  ср.0,  бр.0

                 
 

 

82  СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ – 06-16.11. 2014   АЛМАТИ - КАЗАХСТАН

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

56

Асен Мурадов ’1991

117

134

251

17

12

23

62

Ивайло Филев ’1987

0

 

 

0

-

-

62

Владимир Урумов’1990

133

157

290

7

6

8

77

Демир Демирев ’1984

150

185

335

10

18

11

85

Иван Марков ’1988

179

211

390

2

1

4

94

Васил Господинов ’1993

173

204

377

10

7

11

Отборно

Медали зл.1 ср, 1 бр. 0

                 
 

 

26  СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ – 06-16.11. 2014   АЛМАТИ - КАЗАХСТАН

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

53

Мая Иванова  ’1991

80

105

185

14

20

15

69

Милка Манева’1985

102

132

234

6

8

6

Отборно

Медали зл.0, ср0,  бр. 0

                 
 

 

 

 

 

ЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА - 2014

 

 

93   ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ – 05-12.04.2014  ТЕЛ АВИВ-ИЗРАЕЛ

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

56

Ферди Назиф ’1989

111

137

248

7

9

6

56

Тодор Ченков’1993

111

135

246

10

8

7

62

Ивайло Филев ’1987

136

163

299

1

1

1

62

Стоян Енев ’1989

126

160

286

3

5

2

69

Диан Минчев ’1983

133

167

300

6

6

6

77

Александър Димитров

148

182

330

6

8

6

85

Иван Марков ’1988

175

210

385

1

1

1

94

Васил Господинов ’1993

174

205

379

3

2

3

Отборно – 1. MDA, 2.RUS, 3.TUR, BUL - 4

Медали зл.6, ср. 2,  бр. 3

                 
 

 

 

27 ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ  – 05-12.04.2014  ТЕЛ АВИВ-ИЗРАЕЛ

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

53

Мая Иванова  ’1991

83

102

185

3

3

3

75

Милка Манева ’1985

103

125

228

2

4

2

69

Румяна Стойчева ’1982

97

115

212

8

9

9

Отборно –1. RUS   2. TUR. 3POL      BUL- 5

Медали зл.0, ср.2 , бр. 3

                 
 

 


 

25   ЕВРОПЕЙСКО П-ВО ЗА КАДЕТИ(17) – 27.04- 04.05. 2014 - ЧЕХАНОВ - ПОЛША

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

50

Диан Пампурджиев ’1999

83

103

186

2

3

2

50

Йордан Атанасов ’1999

85

101

186

3

2

4

56

Стилян Гроздев ’1999

95

118

213

4

4

4

56

Петър Тодоров ’1998

90

107

198

8

7

9

62

Захари Георгиев ’1997

104

130

134

8

10

8

77

Божидар Андреев ’1997

138

171

309

1

1

1

85

Николай Тодоров ’1998

125

156

281

5

5

5

+94

Димитър Димитров ’1997

131

166

297

5

6

5

Отборно – ?

Медали: зл.3 ср.3 бр.2

                 
 

 

21 ЕВРОПЕЙСКО П-ВО ЗА КАДЕТКИ (17) - 27.04- 04.05. 2014 - ЧЕХАНОВ - ПОЛША

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

44

Надежда Мей ’2000

56

67

123

6

6

7

44

Гергана Пампурджиева ’1999

54

68

122

7

7

6

48

Атанаска Илиева ’2000

61

76

137

5

5

3

58

Ваня Лухова ’1999

76

91

167

6

6

5

63

Лара Лозанова ’1997

70

82

152

9

8

11

63

Теодора Андончева ’1998

60

70

130

13

13

13

69

Джесика Иванова ’1998

83

103

186

3

4

3

Отборно – ?

Медали: зл.0 ср.0  бр.3

                 
 

 


39   ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ – 23 - 29.11.2014 г  ЛИМАСОЛ-КИПЪР

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

 77

Николай Георгиев ’1997

133

162

295

6

8

8

+105

Костадин Петров ’1994

147

186

333

5

6

4

Отборно

Медали: зл. ср.0  бр.0

                 
 

 

17 ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕВОЙКИ– 23 - 29.11.2014 г  ЛИМАСОЛ-КИПЪР

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

48

Даниела Пандова ’1994

62

80

142

6

6

7

58

Ваня Лухова ’1999

74

89

163

9

9

11

+75

Джесика Иванова ’1998

87

105

192

3

3

3

Отборно – 1.,  BLR, RUSUKRBUL - 10

Медали: зл. 0,  ср.0,  бр.3

                 
 

 

 

06   ЕВРОПЕЙСКО П-ВО ЗА МЛАДЕЖИ (23) – 23 - 29.11.2014 г  ЛИМАСОЛ-КИПЪР

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

56

Асен Мурадов ’1991

116

135

251

3

2

4

56

Стефан Мацаров ’1993

100

125

225

7

6

6

69

Златко Минчев ’1993

133

155

288

4

3

4

94

Георги Шиков ’1993

162

200

362

3

3

3

Отборно– 1, .RUS, POL, CZE, - BUL - 11

Медали: зл. ср.1  бр.5

                 
 

 

06   ЕВРОПЕЙСКО П-ВО ЗА ДЕВОЙКИ(23) – 23 - 29.11.2014 г  ЛИМАСОЛ-КИПЪР

 

кат.

име, фамилия

изх.

изт.

двуб.

кл.

изх.

изт.

48

Наталия Драганова ’1993

65

79

144

3

3

3

+75

Марина Димитрова ’1992

93

114

207

6

5

6

Отборно – 1. .RUS, UKR, POLBUL - 7

Медали: зл. ср.0  бр.3

                 
 

 

 

 

 

ОБЩО СПЕЧЕЛЕНИ МЕДАЛИ И ПРИНОС ЗА 2014

 

Вид

медал

Ол. игри и световни първенства

Европейски първенства

Общо

> 20 г

до 20 г

до 17 г

> 23 г

до 23 г

до 20 г

до 17 г

м

ж

ю

дев

к

кк

м

ж

мл

дев

ю

д

к

кк

Злато

1

-

-

-

1

-

6

-

-

-

-

-

3

-

11

Сребро

1

-

-

-

-

-

2

2

1

-

-

-

3

-

9

Бронз

-

-

-

-

-

-

3

3

5

3

-

3

2

3

22

Сума

2

-

-

-

1

-

11

5

6

3

-

3

8

3

42

 

 

 

виж още...

 

 

Световно п-во Лима - Перу - 07-12.04.2015г.

Европейско п-во Тбилиси - Грузия - 09-18.04.2015г.
    
Световно п-во Вроцлав - Полша - 06-14.06.2015г.
    
Европейска купа Рим - Италия - 29-31.05.2015г.

 

виж още...

 

© 2014 Българска федерация по вдигане на тежести