|

Държавни първенства

 

ИНДИВИДУАЛНО КЛАСИРАНЕ ОТ ВСИЧКИ ДЪРЖАВНИ ШАМПИОНАТИ ЗА 2018 ГОДИНА

14 - 18. 05. 2018 Г - ХАСКОВО

 

 

15-то ДЛП за момчета
18. 05. 2018 г.

 

30

1

Симеон Джомев

Самсон-Кл

56

2

Васил Василев

Самсон-Кл

55

 

Христо Георгиев

ГМБ-Бургас

48

35

1

Габриел Георгиев

Русе - Рс

83

2

Янислав Димитров

Титан-Вн

80

3

Благовест Шабанов

Марица

67

40

1

  Станчо Борисов

ГМБ-Бургас

94

2

Ивайло Серафимов

Русе - Рс

89

3

   Стилян Николов

Титан-Вн

80

45

1

Красимир Павлов

ГМБ-Бургас

125

2

Християн Лилов

Самсон-Кл

95

3

     Петьо Петров

МПГ - Гб

92

50

1

    Росен Иванов

ГМБ-Бургас

101

2

    Мартин Пенчев

Русе - Рс

36

3

 

 

 

56

1

   Кольо Лаловски

ГМБ-Бургас

122

2

Николай Николаев

Сливен – Сл

111

3

   Денис Али

Добрич - Дч

99

62

1

Петър Дешков

ГМБ-Бургас

135

2

Йозен Махмуд

Добрич - Дч

94

3

Бейхан Исметов

Ген. Тошево

77

+62

1

Николай Кабакцийски

Мизия-Кнж

 

2

Ангел Георгиев

Старт-Ч.Бряг

 

3

Галин Господинов

Сливен – Сл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15-то ДЛП за момичета
17. 05. 2018 г.

 

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

1

Марина Лазарова

Калофер-Кл

32

2

 

 

 

 

 

 

 

40

1

Гюлбахар Ахмедова

Добруджа

49

2

Дарина Добрева

Черноморец

41

 

 

 

 

44

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

48

1

Виктория Радева

Титан-Вн

82

2

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Гергана Стоянова

Черноморец

62

2

Невена Вътева

Калофер-Кл

 

 

 

 

 

58

1

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

+58

1

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-то ДЛП за кадети - 15
14. 05. 2018 г.

 

45

1

Веселин Русев

Русе

123

2

Денис Данев

Русе

114

3

Ерджан Весков

Русе

112

50

1

Ивайло Лучев

Самсон

139

2

Сергей Михайлов

Асеновец

135

3

Веселин Асенов

Черноморец

90

56

1

Габриел Маринов

Берое-Сз

160

2

Николай Серафимов

Русе

155

3

Бюлент Кекьов

Хасково

154

62

1

Димитър Янков

Добруджа

214

2

Христо Кошерски

Мизия

149

3

Виктор Динев

Черноморец

132

69

1

Карлос Насал

Ч. Бряг

242

2

Екрем Шабанов

Русе

168

3

Джими Иванов

Мизия

165

77

1

Коце Любчев

Херкулес

203

2

Стоян Костов

Марица

186

3

Стефан Димитров

Берое-Сз

163

85

1

Георги Йочев

Асеновец

267

2

Теодор Желязков

Асеновец

180

3

Дениз мехмед

Смолян

161

94

1

Николай Стоичков

Марица

210

2

 

 

 

3

 

 

 

+94

1

 Мартин Тошев

Ч. Бряг

225

2

 Петко Колов

Марица

148

 

 

 

 

 

 

4-то ДЛП за кадетки - 15
15. 05. 2018 г.

 

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

48

1

Летисия Недкова

Херкулес

94

2

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Полина Лучева

Калофер-Кл

83

2

Милица Иванова

ГМБ-Бургас

78

 

Теодора Станкова

Черноморец

73

58

1

Габриела Демирева

100 войв-Сл

95

2

Християна Димитро

Черноморец

75

 

 

 

 

63

1

Елеонора Петкова

Марица

96

2

 

 

 

3

 

 

 

69

1

Алекс. Герганова

Титан-Вн

115

2

 

 

 

3

 

 

 

75

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

+75

1

Мадлена Петрова

Габрово

117

2

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

55-то ДЛП за кадети - 17
16. 05. 2018 г.

 

50

1

Иван Димов

Самсон

170

2

Серкан Али

Преслав

137

3

Асен Асенов

Русе

136

56

1

Тодор Ганчев

Сливен-Сл

184

2

Християн Илиев

Русе

174

3

Петко Неделчев

Сливен-Сл

154

62

1

Ангел Русев

Русе

230

2

Дуан Салим

Добрич-Дч

220

3

Хаят Весков

Русе

205

69

1

Стилиян Иванов

Добрич-Дч

240

2

Атанас Атанасов

Търговище

239

3

Тодор Йорданов

Сливен-Сл

227

77

1

 Кристиян Йорданов

Русе

275

2

Димитър Данаилов

Марица

220

3

Йордан Петров

Г.Марков-Бс

210

85

1

Даниел Илчев

Марица

254

2

Радослав Демиров

Титан-Вн

248

 

Недялко Станчев

Ч.море-Вн

228

94

1

Стефчо Христов

Титан-Вн

260

2

Пламен Косов

Смолян

211

3

Радостин Симов

Херкулес-Сф

210

+94

1

Васил Маринов

Сливен-Сл

320

2

Ален Садързанов

Марица

205

3

Димитър Балъкчиев

Мизия-Кнж

146

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17-то  ДЛП  за кадетки - 17
16. 05. 2018 г.

 

44

1

Ивана Петрова

Светкав.-Тщ

134

2

 

 

 

3

 

 

 

48

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

53

1

Стиляна Маринова

Русе

119

2

 

 

 

3

 

 

 

58

1

Виктория Станева

Русе

141

2

Албена Серафимова

ХСФ

 

3

Деница Миленкова

Марица

 

63

1

Цветелина Стоянов

Русе

129

2

Габриела Кирева

Б.м.-Хасково

120

 

Дитка Барбова

Калофер-Кл

93

69

1

Мария-М Кирева

Б.м.-Хасково

180

 

Ивета Иванова

Русе

94

 

 

 

 

75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+75

1

Ивета Бойнова

Черноморец

133

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60-то ДЛП за юноши
17. 05. 2018 г.

 

56

1

Павел Павлов

Сливен-Сл

200

2

Борисл.Паскалев

Г.Марков-Бс

170

3

Здравко Тенев

Сливен-Сл

165

62

1

Здравко Пеловски

Г.Марков-Бс

229

2

Рафет Сюлейманов

Преслав-Пре

218

3

 Хасан Чакър

Асеновец

202

69

1

Стилян Гроздев

Русе

240

2

Петър Тодоров

Ч.море-Вн

200

3

Роберт Димов

Г.Марков-Бс

191

77

1

Валентин Генчев

Берое-Сз

270

2

   Росен Яков

Ч.море-Вн

257

3

Виктор Димитров

Титан-Вн

217

85

1

Симеон Ванев

Г.Марков-Бс

257

2

Румян Пеловски

Г.Марков-Бс

246

3

Борислав Марински

Берое-Сз

246

94

1

Християн Първанов

Мизия-Кнж

300

2

Павел Христов

Ч.Бряг

280

3

Златомир Ковачев

Смолян

220

105

1

Стилян Костов

Черноморец

190

 

 

 

 

 

 

 

 

+105

1

Мартин Тодоров

Марица-Пд

265

2

Христо Христов

Ч.море-Вн

225

3

Георги Николов

Марица-Пд

217

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21-во ДЛП за девойки
17. 05. 2018 г.

 

48

1

Симона Събева

Търговище

139

2

Роза Родопска

Калофер-Кл

87

3

Даяна Янчева

Черноморец

79

53

1

Мария Димитрова

Калофер-Кл

127

2

Даниела Мореева

Черноморец

91

3

Габриела Тодорова

Русе

86

58

1

Надежда-Мей Нгуен

Русе

158

2

Донка Барбова

Калофер-Кл

102

3

 

 

 

63

1

Фидиян Миткова

Търговище

142

2

Мариела Костова

Калофер-Кл

108

 

 

 

 

69

1

Василена Тодорова

Хасково

110

 

 

 

 

 

 

 

 

75

1

Ивелина Петрова

Марица

140

 

 

 

 

 

 

 

 

90

1

 Теодора Андончева

Асеновец

125

 

 

 

 

 

 

 

 

+90

1

 Теодора Андончева

Асеновец

125

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

71-во  ДЛП за мъже

17. 05. 2018 г.

 

56

1

Мирослав Христов

Преслав

185

 

Андрей Лалев

Асеневци

171

 

 

 

 

62

1

Ферди Назиф

Преслав

222

2

Асен Асенов

Русе

206

 

 

 

 

69

1

Стоян Енев

Титан-Вн

271

2

Захари Георгиев

Марица

221

3

Николай Димитров

Добрич-Дч

212

77

1

Божидар Андреев

Сливен

310

2

Златко Минчев

Аполон-Сз

240

 

Стелиян Иванов

Шумен

222

85

1

Юндер Бейтула

Добруджа

313

2

Валентин Георгиев

100 войв.

310

3

Николай Георгиев

Титан-Вн

308

94

1

Станислав Райчев

Аполон-Сз

275

 

Дилян Делчев

Шумен

204

 

 

 

 

105

1

Георги Шиков

Марица

292

2

Васил Господинов

Асеновец

290

 

 

 

 

+105

1

Христо Христов

Титан-Вн

330

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31-ро  ДЛП за жени
16. 05. 2018 г

 

48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Даниела Пандова

100 войв.-Сл

170

2

Янка Димитрова

 Асеневци-ВТн

133

 

 

 

 

58

1

Силвия Василева

Херкулес

166

2

 Мая Иванова

Хасково

160

 

 

 

 

63

1

Ваня Лухова

Калофер-Кл

140

 

 

 

 

 

 

 

 

69

1

   Галя Шатова

Калофер-Кл

181

 

 

 

 

 

 

 

 

75

1

Румяна Станчева

Херкулес-Сф

145

 

 

 

 

 

 

 

 

90

1

   Джесика Иванова

Марица

170

2

 

 

 

 

 

 

 

+90

1

Петя Стоименова

Марица

177

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КРАЙНО ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ

 ОТ ВСИЧКИ ДЪРЖАВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА 2017 г

 

 

14-то ДОП за момчета-13

27-31. 10. 2017 - Пловдив

1

“Старт”- Червен Бряг

2

„Родопа” - Смолян

3

„Русе” - Русе

 

3-то  ДОП за кадети -15

27-31. 10. 2017 - Пловдив

 1

„Русе” - Русе

2

„Асеновец” - Асеновград

3

“Сливен” – Сливен

 

54-то  ДОП за кадети -17

27-31. 10. 2017 - Пловдив

 1

“Сливен” – Сливен

2

„Русе” - Русе

3

„Родопа” - Смолян

 

59-то  ДОП за юноши

27-31. 10. 2017 - Пловдив

1

“Сливен” – Сливен

2

“Марица” - Пловдив

3

“Титан” - Варна

 

68-мо  ДОП за мъже

27-31. 10. 2017 - Пловдив

1

“Марица” - Пловдив

2

„100-те войводи” - Сливен

3

„Шумен-2010” - Шумен

14-то ДОП за момичета-13

27-31. 10. 2017 - Пловдив

1

„Черноморец” - Бургас

2

„Русе” - Русе

3

„Херкулес” - София

 

3-то  ДОП за кадетки -15

27-31. 10. 2017 - Пловдив

 1

“Сливен” – Сливен

2

„Черноморец” - Бургас

3

„Русе” - Русе

 

4-то  ДОП за кадетки -17

27-31. 10. 2017 - Пловдив

 1

„Русе” - Русе

2

„Светкавица”-Търговище

3

„Калофер” - Карлово

 

20-то  ДОП за девойки

27-31. 10. 2017 - Пловдив

1

“Черноморец” - Бургас

2

„Калофер” - Карлово

3

“Марица” - Пловдив

 

30-то  ДОП за жени

27-31. 10. 2017 - Пловдив

1

“Марица” - Пловдив

2

„Калофер” - Карлово

3

„Херкулес” - София

 

 

 

ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ  ОТ ВСИЧКИ ДЪРЖАВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА 2017 Г СЛЕД  І-ВИ  КРЪГ

 

 

14-то ДОП за момчета-13

01-03. 2017 - Сопот

1

“Старт”- Червен Бряг-565

2

„Родопа” - Смолян – 521

3

„Русе” – Русе - 484

 

3-то  ДОП за кадети -15

01-03. 2017 - Сопот

 1

„Русе” - Русе - 444

2

„Асеновец” - Асеновград-318

3

“Марица” - Пловдив - 312

 

54-то  ДОП за кадети -17

01-03. 2017 - Сопот

 1

“Сливен” - Сливен – 433

2

„Русе” - Русе – 368

3

“Титан” - Варна - 353

 

59-то  ДОП за юноши

01-03. 2017 - Сопот

1

“Сливен” - Сливен – 616

2

„Ч. море” - Варна – 552

3

“Марица” - Пловдив - 516

 

68-мо  ДОП за мъже

01-03. 2017 - Сопот

1

“Марица” – Пловдив – 406

2

„Шумен – 2010” – Шумен -277

3

„Ч. море” – Варна - 211

14-то ДОП за момичета-13

01-03. 2017 - Сопот

1

„Русе” - Русе - 168

2

„Херкулес” - София - 153

3

„Черноморец” - Бургас - 150

 

3-то  ДОП за кадетки -15

01-03. 2017 - Сопот

 1

“Сливен” - Сливен - 84

2

„Русе” - Русе - 84

3

“Черноморец” - Бургас - 84

 

4-то  ДОП за кадетки -17

01-03. 2017 - Сопот

 1

„Светкавица”-Търговище-456

2

„Русе” - Русе - 408

3

„Калофер” - Карлово - 150

 

20-то  ДОП за девойки

01-03. 2017 - Сопот

1

“Черноморец” - Бургас-408

2

„Калофер” - Карлово - 314

3

“Марица” - Пловдив - 243

 

31-во  ДОП за жени

01-03. 2017 - Сопот

1

“Марица” – Пловдив – 184

2

„Добрич” – Добрич - 168

3

„Калофер” – Карлово - 168

 

КЛАСИРАНЕ  НА  СЪСТЕЗАТЕЛИ  НА  ПРИЗОВИТЕ  МЕСТА  В  ДВУБОЯ

ОТ ДЪРЖАВНИТЕ  ЛИЧНИ  ПЪРВЕНСТВА  ЗА  2017 г

 

 

14-то ДЛП за момчета
13. 05. 2017 г. - Смолян

30

1

Цветко Цветков

Ч.Бряг

72

2

Васил Кисьов

Сливен

62

3

Янислав Димитров

Титан-Вн

61

35

1

Стефан Райчев

Смолян

79

2

Димитър Росенов

Смолян

70

3

Асен Иванов

Сливен

66

40

1

Ивайло Лучев

Самсон

110

2

Красимир Павлов

Сливен

85

3

Ерджан Весков

Русе

82

45

1

Сребрин Райчев

Смолян

111

2

Йосив Емилев

Русе

89

3

Сунай Ахмед

Асеновец

88

50

1

Христо Кошерски

Мизия

123

2

Петър Дешков

Сливен

105

3

Теодоси Чонов

Самсон

104

56

1

Карлос Насал

Ч. Бряг

150

2

Йордан Юсеин

Добруджа

93

3

Асен Ангелов

Асеновец

90

62

1

Живко Лъчезаров

Ч. Бряг

105

2

Искрен Иванов

Русе

75

3

 

 

 

+62

1

Дениз Мехмед

Смолян

132

2

Николай Кабакчийски

Мизия

129

3

Стелян Георгиев

Габрово

94

 

 

 

 

 

14-то ДЛП за момичета
11. 05. 2017 г. - Смолян

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

1

Симона Михайлова

Калофер-Кл

45

 

 

 

 

 

 

 

 

40

1

Мирена Панева

Русе

57

2

 

 

 

 

 

 

 

44

1

Летисия Недкова

Херкулес

56

2

Гергана Стоянова

Черноморец

50

 

Димитрия Димитров

Черноморец

46

48

1

Валя Ахмед

Русе

96

 

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Габриела Демирева

100 войводи

87

 

 

 

 

 

 

 

 

58

1

Леонора Петкова

Марица

68

2

 

 

 

 

 

 

 

+58

1

Леонора Петкова

Габрово

65

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3-то ДЛП за кадети до 15 г
10. 05. 2017 г. - Смолян

 

45

1

Иван Димов

 Самсон-Соп

131

2

Серкан Али

Преслав

118

3

Габриел Маринов

Берое-2008

111

50

1

Божидар Танев

Сливен

133

2

Асен Росенов

Херкулес

128

3

Сашо Илиянов

Асеновец

115

56

1

Жулиян Милчев

ГМБ-Бс

177

2

Хаят Весков

Русе

171

3

Милко Василев

Преслав

135

62

1

Христо Димитров

Асеновец

172

2

Кирил Георгиев

Сливен

167

3

Коце Любчев

Херкулес

146

69

1

Ивайло Иванов

Габрово

195

2

Емил Райчев

Смолян

159

3

Стефан Димитров

Берое-2008

150

77

1

Ален Садързански

Марица

187

2

Георги Кьориван.

ГМБ-Бс

138

3

Осман Илиев

Преслав

135

85

1

Георги Йочев

Асеновец

200

2

Стоян Костов

Марица

147

3

 

 

 

94

1

Стефан Христов

Титан - Вн

187

2

Николай Стоичков

Марица

165

3

 

 

 

+94

1

Мартин Тошев

Ч. Бряг

176

2

Стефан Танчовски

Марица

156

3

 

 

 

 

 

 

 

 

3-то  ДЛП  за кадетки до 15 г
     11. 05. 2017 г. - Смолян

 

40

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

44

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

48

1

Стела Костова

Сливен

93

2

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Виктория Станева

Русе

133

2

 

 

 

3

 

 

 

58

1

Дора Илиева

Добрич

129

2

Теодора Станкова

Черноморец

77

3

 

 

 

63

1

Габриела Кирева

Б.м.-Хасково

127

2

 

 

 

3

 

 

 

69

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+69

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

54-ро ДЛП за кадети до 17 г
11. 05. 2017 г. - Смолян

 

50

1

Иван Ганчев

Берое-2008

155

2

Тодор Ганчев

Сливен

149

3

Неджатин Симеонов

Преслав

127

56

1

Ангел Русев

Русе

194

2

Алекс Русков

Преслав

190

3

Тодор Йорданов

Сливен

183

62

1

Стелян Иванов

Добрич

218

2

Здравко Пеловски

Сливен

206

3

Димитър Данаилов

Марица

196

69

1

Валентин Генчев

Берое-2008

230

2

Митко Георгиев

Русе

215

3

Александър Георг.

Сливен

206

77

1

 Кристиян Йорданов

Русе

265

2

Валери Печенков

Марица

187

3

Йордан Райнов

Берое

182

85

1

Недялко Станчев

Ч.море-Вн

235

2

Даниел Илчев

Марица

216

3

Радостин Симов

Смолян

199

94

1

Златомир Ковачев

Смолян

250

2

Марио Руменов

Херкулес

219

3

Петър Петров

Ч. море

205

+94

1

Христо Христов

Титан - Вн

270

2

Георги Негойчев

Мизия

250

3

Николай Бойчев

Хасково

212

 

 

 

 

 

 

 

 

16-то  ДЛП  за кадетки до 17 г
     11. 05. 2017 г. - Смолян

 

44

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

48

1

Мария Димитрова

Калофер-Кл

104

2

Стиляна Маринова

Русе

103

3

 

 

 

53

1

Надежда Мей Нгуен

Русе

120

2

 

 

 

3

 

 

 

58

1

Цветелина Стоянов

Русе

126

 

Веска Илиева

Калофер-Кл

111

 

 

 

 

63

1

Мария-Маг. Кирева

Хасково

155

2

Красима Кирова

Черно море

100

 

 

 

 

69

1

Преслава Костова

Русе

122

2

 

 

 

 

 

 

 

75

1

Ивета Иванова

Русе

105

 

 

 

 

 

 

 

 

+75

1

Ивета Бойнова

Черноморец

109

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

59-мо ДЛП за юноши
12. 05. 2017 г. - Смолян

 

56

1

Борисл.Паскалев

Г.Марков-Бс

199

 

Рафет Сюлейман

Преслав

193

 

Павел Павлов

Сливен

185

62

1

Жеко Иванов

Сливен

239

2

 Деян Пампурджиев

Марица

238

3

Джамали Ахмед

Асеновец

166

69

1

Стилян Гроздев

Русе

255

2

Станислав Великов

Сливен

210

3

Стефан Павлов

Херкулес

198

77

1

Румян Пеловски

Сливен

251

2

Росен Янков

Ч. море

243

3

Меджун Сабри

Русе

220

85

1

Божидар Андреев

Сливен

340

2

Борислав Марин.

Берое-2008

235

 

Стайко Араджиев

Хасково

211

94

1

 Християн Първанов

Мизия

290

2

Валентин Георгиев

100 войв.

265

 

Ренгин Индиризов

Титан-Вн

206

105

1

Васил Маринов

Сливен

288

2

Драгомир Драгом.

Аполон

237

3

Антон Димов

Марица

201

+105

1

Димитър Димитров

Сливен

284

 

Мартин Тодоров

Марица

283

 

  Денислав Харалан.

Титан - Вн

252

 

 

 

 

 

 

 

20-то ДЛП за девойки
12. 05. 2017 г. - Смолян

 

48

1

Гергана Пампурдж

Марица

 

2

Роза Родопска

Калофер-Кл

 

3

Преслава Василева

Черноморец

 

53

1

Донка Барбова

Калофер-Кл

97

2

Даяна Янчева

Черноморец

82

 

 

 

 

58

1

Атанаска Илиева

Черноморец

150

 

 

 

 

 

 

 

 

63

1

Мариела Костова

Калофер-Кл

135

 

Дитка Барбова

Калофер-Кл

107

 

Нина Зайкова

Марица

99

69

 

Диана Георгиева

Черноморец

122

 

Василена Тодорова

Хасково

102

 

 

 

 

75

1

Ивелина Петрова

Марица

145

2

 

 

 

 

 

 

 

90

1

 Теодора Андончева

Асеновец

160

 

 

 

 

 

 

 

 

+90

1

 Джесика Иванова

Марица

199

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

70-то  ДЛП за мъже

14. 05. 2017 г. - Смолян

56

1

Мирослав Христов

Преслав

179

2

Огнян Гюлев

 Херкулес

160

 

 

 

 

62

1

Тодор Ченков

Марица

219

2

Асен Асенов

Русе

210

3

Николай Димитров

Шумен

205

69

1

Пламен Петков

Смолян

253

2

Захари Георгиев

Марица

243

3

Ивелин Неделчев

100 войв.Сл

226

77

1

Диян Минчев

Шумен

279

2

  Златко Минчев

Марица

249

 

Ангел Митев

Сопот

235

85

1

Йордан Дейков

Добруджа

266

2

Радослав Овчаров

Славия

260

 

 

 

 

94

1

Георги Шиков

Мар.-Олимп

275

 

 

 

 

 

 

 

 

105

1

 Васил Господинов

Асеновец

385

2

 Павел Рабаджийски

Хебър

293

 

 

 

 

+105

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30-то  ДЛП за жени
12. 05. 2017 г. - Смолян

48

1

 Наталия Драганова

Марица

105

 

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Силвия Василева

Херкулес

160

 

 

 

 

 

 

 

 

58136

 

Мая Иванова

Хасково

136

 

Янка Димитрова

Асеневци

125

 

 

 

 

63

1

Галя Шатова

Карлово

150

 

 

 

 

 

 

 

 

69

1

Ваня Лухова

Калофер-Кл

190

 

 

 

 

 

 

 

 

75

1

Румяна Станчева

Херкулес-Сф

145

 

 

 

 

 

 

 

 

90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+90

1

Петя Стоименова

Марица

168

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виж на:  http://wfbulgaria.com/durjavni-otborni-purvenstva/

 

 

© 2014 Българска федерация по вдигане на тежести