|

Рекорди

ДЪРЖАВНИ  РЕКОРДИ ЗА КАДЕТИ ( до 17 години ) КЪМ  01.10. 2014 г.

 

КАТ.

УПР.

РЕКОРДИ

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

КЛУБ

МЯСТО

ГОДИНА

50

изхвърляне

91

  Асен Мурадов

„Марица” - Пд

Асеновград

11.2008 г.

изтласкване

111

  Валентин Христов

„И.Абаджиев”-Шн

Бургас

06.2009 г.

двубой

201

  Стефан Мацаров

“Сливен” - Сл

Израел

09.2009 г.

56

изхвърляне

109

  Владимир Урумов

“Ч.море” - Вн

Павиа-Италия

08.2007 г.

изтласкване

135

  Ивайло Филев

“Исперих” - Исп

Нуоро-Италия

2002 г.

двубой

240

  Ивайло Филев

“Исперих” - Исп

Нуоро-Италия

2002 г.

62

изхвърляне

122

  Мехмед Фикретов

“Сливен” - Сл

Шумен

2003 г.

изтласкване

155

  Мехмед Фикретов

“Сливен” - Сл

Валенсия-Испания

2003 г.

двубой

277

  Мехмед Фикретов

“Сливен” - Сл

Валенсия-Испания

2003 г.

69

изхвърляне

133

  Божидар Андреев

“Сливен” - Сл

Нанджинг-Китай

08.2014 г.

изтласкване

167

  Божидар Андреев

“Сливен” - Сл

Нанджинг-Китай

08.2014 г.

двубой

300

  Божидар Андреев

“Сливен” - Сл

Нанджинг-Китай

08.2014 г.

77

изхвърляне

138

  Божидар Андреев

“Сливен” - Сл

Чеханов-Полша

05.2014 г.

изтласкване

171

  Красимир Ренков

“Шумен” - Шумен

Асеновград

03.2008 г.

двубой

309

  Божидар Андреев

“Сливен” - Сл

Чеханов-Полша

05.2014 г.

85

изхвърляне

153

  Георги Шиков

“Мар-Олимп” - Пд

София

06.2010 г.

изтласкване

183

  Георги Шиков

“Мар-Олимп” - Пд

Сингапур

08.2010 г.

двубой

335

  Георги Шиков

“Мар-Олимп” - Пд

Сингапур

08.2010 г.

94

изхвърляне

150

  Георги Шиков

“Мар-Олимп” - Пд

Сопот

12.2010 г.

изтласкване

190

  Георги Шиков

“Мар-Олимп” - Пд

Сопот

12.2010 г.

двубой

340

  Георги Шиков

“Мар-Олимп” - Пд

Сопот

12.2010 г.

+94

изхвърляне

142

  Петко Пипев

„Марица” - Пд

Габрово

11.2006 г.

изтласкване

190

  Костадин Петров

”Титан” - Вн

Асеновград

06.2011 г.

двубой

330

  Костадин Петров

”Титан” - Вн

Габрово

12.2011 г.

 

 

 

ДЪРЖАВНИ  РЕКОРДИ ЗА КАДЕТКИ ( до 17 години ) КЪМ 01.10.2014 г.

 

КАТ.

УПР.

РЕКОРДИ

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

КЛУБ

МЯСТО

ГОДИНА

44

изхвърляне

56

Севгинар Топалова

“Асеневци” - ВТърново

София

08.2005 г.

изтласкване

70

Севгинар Топалова

“Асеневци” - ВТърново

София

08.2005 г.

двубой

126

Севгинар Топалова

“Асеневци” - ВТърново

София

08.2005 г.

48

изхвърляне

68

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Дурас-Албания

09.2008 г.

изтласкване

88

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Дурас-Албания

09.2008 г.

двубой

156

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Дурас-Албания

09.2008 г.

53

изхвърляне

87

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Минск-Беларус

04.2010 г.

изтласкване

112

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Минск-Беларус

04.2010 г.

двубой

199

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Минск-Беларус

04.2010 г.

58

изхвърляне

87

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Бургас

03.2010 г.

изтласкване

105

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Бургас

03.2010 г.

двубой

192

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Бургас

03.2010 г.

63

изхвърляне

78

Джесика Иванова

“Марица” - Пловдив

Клайпеда-Литва

09. 2013 г.

изтласкване

96

Джесика Иванова

“Марица” - Пловдив

Сопот

10.2013 г.

двубой

173

Джесика Иванова

“Марица” - Пловдив

Клайпеда-Литва

09.2013 г.

69

изхвърляне

87

Десислава Божилова

“Марица” - Пловдив

Дортмунд-Германия

2003 г.

изтласкване

104

Джесика Иванова

“Марица” - Пловдив

Асеновград

03.2014 г.

двубой

187

Десислава Божилова

“Марица” - Пловдив

Дортмунд-Германия

2003 г.

+69

изхвърляне

97

Ралица Янкова

“Бяла мечка” - Хасково

Хасково

06.2006 г.

изтласкване

120

Василка Динева

“Херкулес” - София

Хасково

06.2005 г.

двубой

211

Ралица Янкова

“Бяла мечка” - Хасково

Асеновград

04.2006 г.

 

 

  

ДЪРЖАВНИ  РЕКОРДИ ЗА ЮНОШИ ( до 20 години ) КЪМ 01.10.2014 г.

 

КАТ.

УПР.

РЕКОРДИ

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

КЛУБ

МЯСТО

ГОДИНА

56

изхвърляне

117

Ясен Стоянов

“Сливен” - Сливен

Хавиржов

2002 г.

изтласкване

147

Ясен Стоянов

“Сливен” - Сливен

Хавиржов

2002 г.

двубой

265

Ясен Стоянов

“Сливен” - Сливен

Хавиржов

2002 г.

62

изхвърляне

138

Ивайло Филев

“Исперих”-Исперих

Чанг Май

2007 г.

изтласкване

163

Ивайло Филев

“Исперих”-Исперих

Чанг Май

2007 г.

двубой

301

Ивайло Филев

“Исперих”-Исперих

Чанг Май

2007 г.

69

изхвърляне

147

Демир Демирев

“Сливен” - Сливен

Бургас

09.2004 г.

изтласкване

180

Демир Демирев

“Сливен” - Сливен

Бургас

09.2004 г.

двубой

327

Демир Демирев

“Сливен” - Сливен

Бургас

09.2004 г.

77

изхвърляне

155

Иван Стоицов

“Левски” - София

Атина

2004 г.

изтласкване

200

Иван Стоицов

“Левски” - София

Атина

2004 г.

двубой

355

Иван Стоицов

“Левски” - София

Атина

2004 г.

85

изхвърляне

175

Иван Марков

“Нафтекс.” - Бургас

Ст.Загора

06.2008 г.

изтласкване

220

Иван Марков

“Нафтекс.” - Бургас

Ст.Загора

06.2008 г.

двубой

395

Иван Марков

“Нафтекс.” - Бургас

Ст.Загора

06.2008 г.

94

изхвърляне

170

Мартин Пашов

“Левски” - София

Валенсия

2003 г.

изтласкване

210

Иван Марков

“Нафтекс.” - Бургас

Асеновград

03.2008 г.

двубой

380

Иван Марков

“Нафтекс.” - Бургас

Асеновград

03.2008 г.

105

изхвърляне

180

Васил Господинов

“Левски” - София

Сопот

10.2013 г.

изтласкване

207

Васил Господинов

“Левски” - София

Сопот

10.2013 г.

двубой

387

Васил Господинов

“Левски” - София

Сопот

10.2013 г.

+105

изхвърляне

190

Величко Чолаков

“Родопа” -Смолян

Нуоро

2002 г.

изтласкване

230

Величко Чолаков

“Родопа” -Смолян

Нуоро

2002 г.

двубой

420

Величко Чолаков

“Родопа” -Смолян

Нуоро

2002 г.

 

 

 

ДЪРЖАВНИ  РЕКОРДИ ЗА ДЕВОЙКИ ( до 20 години ) КЪМ 01.10.2014 г.

 

КАТ.

УПР.

РЕКОРДИ

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

КЛУБ

МЯСТО

ГОДИНА

48

изхвърляне

72

Надежда Стоянова

“Марица” - Пловдив

Хасково

2003 г.

изтласкване

88

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Дурас-Албания

09.2008 г.

двубой

157

Надежда Стоянова

“Марица” - Пловдив

Хасково

2003 г.

53

изхвърляне

87

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Минск-Беларус

04.2010 г.

изтласкване

112

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Минск-Беларус

04.2010 г.

двубой

199

Боянка Костова

“Асеновец” - Асеновград

Минск-Беларус

04.2010 г.

58

изхвърляне

91

Пламена Любенова

“Марица” - Пловдив

Анталия

04.2012 г.

изтласкване

110

Симона Гълъбарова

“Херкулес” - София

      Хасково

2003 г.

двубой

199

Пламена Любенова

“Марица” - Пловдив

Анталия

04.2012 г.

63

изхвърляне

98

Милка Манева

“Родопа” - Смолян

Бусан

05.2005 г.

изтласкване

118

Милка Манева

“Родопа” - Смолян

Бусан

05.2005 г.

двубой

216

Милка Манева

“Родопа” - Смолян

Бусан

05.2005 г.

69

изхвърляне

97

Милка Манева

“Родопа” - Смолян

Асеновград

03.2005 г.

изтласкване

127

Славейка Ружинска

“Черноморец” - Бс

Хасково

2003 г.

двубой

222

Славейка Ружинска

“Черноморец” - Бс

Хасково

2003 г.

75

изхвърляне

112

Славейка Ружинска

“Черноморец” - Бс

Ванкувър

2003 г.

изтласкване

140

Славейка Ружинска

“Черноморец” - Бс

Хасково

2003 г.

двубой

252

Славейка Ружинска

“Черноморец” - Бс

Ванкувър

2003 г.

+75

изхвърляне

110

Йорданка Апостолова

“Родопа - Смолян

Хасково

2003 г.

изтласкване

140

Йорданка Апостолова

“Родопа” - Смолян

Ванкувър

2003 г.

двубой

245

Йорданка Апостолова

“Родопа” - Смолян

Хасково

2003 г.

 
 

 

ДЪРЖАВНИ  РЕКОРДИ ЗА МЪЖЕ КЪМ  01.10.2014 г.

 

КАТ.

УПР.

РЕКОРДИ

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

КЛУБ

МЯСТО

ГОДИНА

56

изхвърляне

130

Иван Иванов

“ЦСКА” - София

Сидни

2000 г.

изтласкване

162

Иван Иванов

“ЦСКА” - София

Сидни

2000 г.

двубой

292

Иван Иванов

“ЦСКА” - София

Сидни

2000 г.

62

изхвърляне

145

Севдалин Минчев

“Сливен” - Сливен

София

2000 г.

изтласкване

177

Севдалин Минчев

“Сливен” - Сливен

София

2000 г.

двубой

322

Севдалин Минчев

“Сливен” - Сливен

София

2000 г.

69

изхвърляне

165

Георги Марков

“Черноморец” - Бс

Сидни

2000 г.

изтласкване

196

Гълъбин Боевски

“Ладимекс” - Пк

Сидни

2000 г.

двубой

357

Гълъбин Боевски

“Ладимекс” - Пк

Атина

1999 г.

77

изхвърляне

172

Пламен Желязков

“Асеновец” - Ас

Катар

2002 г.

изтласкване

207

Златан Ванев

“Левски” - София

София

2000 г.

двубой

377

Пламен Желязков

“Асеновец” - Ас

Катар

2002 г.

85

изхвърляне

180

Георги Гърдев

“ЦСКА” - София

Ла Коруня

1999 г.

изтласкване

220

Иван Марков

“Нафтекс” - Бургас

Ст.Загора

06.2008 г.

двубой

395

Иван Марков

“Нафтекс” - Бургас

Ст.Загора

06.2008 г.

94

изхвърляне

187

Милен Добрев

Марица-Олимп-Пд

Атина

09.2004 г.

изтласкване

222

Милен Добрев

Марица-Олимп-Пд

Лутраки

04.2003 г.

двубой

407

Милен Добрев

Марица-Олимп - Пд

Атина

09.2004 г.

105

изхвърляне

190

Алан Цагаев

“Левски” - София

Унгария

2002 г.

изтласкване

237

Алан Цагаев

“Левски” - София

Киев

04.2004 г.

двубой

422

Алан Цагаев

“Левски” - София

Сидни

2000 г.

+105

изхвърляне

207

Дамян Дамянов

“Титан” - Варна

Асеновград

2001 г.

изтласкване

250

Величко Чолаков

“Родопа” - См

Хасково

2003 г.

двубой

451

Величко Чолаков

“Левски-Енев”-София

Ст.Загора

06.2008 г.

 
 
 
 

ДЪРЖАВНИ  РЕКОРДИ ЗА ЖЕНИ КЪМ 01.10. 2014 г.

 

КАТ.

УПР.

РЕКОРД

ИМЕ, ФАМИЛИЯ

КЛУБ

МЯСТО

ГОДИНА

48

изхвърляне

85

Донка Минчева

    “Елегант”Карлово

София

2000 г.

изтласкване

113

Донка Минчева

    “Елегант”Карлово

Атина

1999 г.

двубой

192

Донка Минчева

    “Елегант”Карлово

София

2000 г.

53

изхвърляне

93

Изабела  Драгнева

   “Черно море” - Варна

Лутраки

2003 г.

изтласкване

113

Изабела  Драгнева

   “Черно море” - Варна

Лутраки

2003 г.

двубой

205

Изабела  Драгнева

   “Черно море” - Варна

Лутраки

2003 г.

58

изхвърляне

92

Донка Минчева

“Черноморец” - Бургас

Шумен

2002 г.

изтласкване

122

Златина Атанасова

“Нафтекс” - Бургас

Киев

04.2004 г.

двубой

215

Златина Атанасова

“Нафтекс” - Бс

Киев

04.2004 г.

63

изхвърляне

105

Гергана Кирилова

    “Струма”Симитли

Ванкувър

2003 г.

изтласкване

131

Милка Манева

    “Родопа”Смолян

Лондон

07.2012 г.

двубой

235

Гергана Кирилова

    “Струма”Симитли

Ванкувър

2003 г.

69

изхвърляне

115

Славейка Ружинска

“Черноморец” - Бургас

Атина

08.2004 г.

изтласкване

141

  Милка Манева

“Родопа” - Смолян

Ст.Загора

06.2008 г.

двубой

252

  Милка Манева

“Родопа” - Смолян

Ст.Загора

06.2008 г.

75

изхвърляне

115

Румяна Петкова

“Херкулес” - София

Хасково

06.2004 г.

изтласкване

140

Славейка Ружинска

“Черноморец” - Бургас

Хасково

2003 г.

двубой

252

Славейка Ружинска

“Черноморец” - Бургас

Ванкувър

2003 г.

+75

изхвърляне

115

Румяна Петкова

“Херкулес” - София

Хасково

06.2006 г.

изтласкване

140

Йорданка Апостолова

     “Родопа” -Смолян

Ванкувър

2003 г.

двубой

251

Румяна Петкова

“Херкулес” - София

Хасково

06.2006 г.

 

 

виж още...

 

 

Световно п-во Лима - Перу - 07-12.04.2015г.

Европейско п-во Тбилиси - Грузия - 09-18.04.2015г.
    
Световно п-во Вроцлав - Полша - 06-14.06.2015г.
    
Европейска купа Рим - Италия - 29-31.05.2015г.

 

виж още...

 

© 2014 Българска федерация по вдигане на тежести